Vendégkönyv

ÁZTÁÁÁÁMINDENIT :D

köszöntés

Dátum: 2013.12.04 | Feladó: Pápai Viktória

Szeretetteljes üdvözletemet küldöm az egész csapatnak.Jó itt látni Benneteket.Üdvözlöm a kis osztályomat !
Sokat gondolok Rátok!Puszi mindenkinek:Viki.

tanévnyitó

Dátum: 2013.09.08 | Feladó: Pápai Viktória

Kedves testvéreim!
Az Isten szeretete óriási,bárhová is érjünk az életben az Ő ölelése mindenhová elér.Öröm volt látni Titeket a reformátusok lapjában.
Imádságaimban hordozlak titeket továbbra is. Az Úr Jézus áldjon meg titeket gazdagon ebben a tanévben is!
Imádságod szeretettel:Viki tanár néni

Re:tanévnyitó

Dátum: 2013.09.24 | Feladó: Váradi Sándorné

Kedves Viki!
Köszönöm, hogy a távolból is eszedbe jutunk. Valamennyiünk nevében kívánom, hogy Isten kísérjen Téged végig földi utadon, legyen áldás életeden családodon és iskolai szolgálatodon. Sok-sok szeretettel: Erika

elismerés

Dátum: 2012.11.19 | Feladó: Horváth József

ISTEN ÁLDJON MEG TITEKET, EZEKÉRT, AZ OLDALAKÉRT.JÓNAK tartom. Egész jó nézni titeket, jó tudni az elért eredményeiteket, történéseiteket, terveiteket.Imádkozok értetek,tanárokért, munkatársakért,óvónőkért, dajkákért A TANULÓ GYERMEKEKÉRT, ÉS SZÜLEIKÉRT.AZ ÚR legyen a mi őriző pásztorunk. T Horváth József.

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Új hozzászólás hozzáadása