Vasvári - versenyek

Alsós szavalóverseny

Az Újfehértói Református Általános Iskola és Óvodából több tanuló is részt vett a Vasvári-hetek keretében megrendezett versenyeken.

2013. március 18-án (hétfőn) zajlott az alsós szavalóverseny, ahol a következő eredmények születtek:

I. helyezett – Verdes Virág 4. osztály

II. helyezett – Rácz Petra 4. osztály

III. helyezett – Szabó Ádám 2. osztály

Dicséretes emléklapot kapott: Bodnár Boglárka, Baracsi István, Jónis Alexandra,  Patai Csaba

Emléklapot kapott: Karsai Janka, Vékony Krisztina, Istenes Fanni, Mocsár Achilles, Jánosi Miklós,

Felkészítő tanárok: Baracsiné Lakatos Margit, Urbanek Ferencné, Velkesziné Kézi Valéria, Jakab Józsefné

Felsős vers - és prózamondó verseny

2013. március 19-én a felső tagozatosok mutatkozhattak be a vers- és prózamondó versenyen.

Eredmények:

II. helyezett – Papp Diána 5. a osztály (vers)

II. helyezett – Pogácsás Petra 5. b osztály (próza)

II. helyezett – Salánki Szabina 7. osztály (próza)

III. helyezett – Petusák Alexandra 7. osztály (vers)

Emléklapot kapott: Komjáthy Zoltán, Gyönyörű Petra, Ládi Beatrix, Tóth Anita, Nagy Viktória

Felkészítő tanár: Varga György Imréné

Minden résztvevőnek és felkészítő nevelőnek gratulálunk!

Német verseny

A Vasvári-hét keretén belül német nyelvi versenyen vettek részt iskolánk 8. osztályos tanulói.

A 2 fős csapatok a tavasz témakörében mérhették össze tudásukat.

Részvételükért valamennyien emléklapot kaptak.

Versenyzők:

Farkas Fanni Zsófia, Kardos Andrea, Kőműves Mariann, Pataki Fruzsina, Repák Katalin, Zoltai Alexandra.

Felkészítő nevelő: Kun-Szabó Edit

Vasvári - versenyek képekben