A Nyírségi Református Egyházmegye támogatása

A Nyírségi Református Egyházmegye Tanácsa az Egyházmegye területén lévő oktatási intézményekben folyó munkák támogatására egy kedvező döntést hozott.

Eszerint az egyházmegye területén lévő oktatási intézmények pedagógusai közül 1-1 főt elismerésben részesít.

Az Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda pedagógusai közül Jakab Józsefné tanító részesült pedagógiai elismerésben. Az elismerésre az egyházmegyei közgyűlésen került sor, amit Szabolcs község Árpád kori templomában tartottak. Ezúton gratulálunk szeretett kolléganőnknek.

A másik támogatás a gyerekeket érinti. Az egyházmegye iskolánk számára 200.000 Ft összeget nyújtott, az intézményben tanuló gyerekek tehetséggondozására, év végi jutalmazására, kiemelkedő teljesítmények elismerésére. A tantestület döntése alapján ebből az összegből 10 felsős tanuló vésztői népművészeti táborozását tesszük lehetővé. Ez a 10 tanuló egész évben kitűnt példamutató magatartásával, szorgalmával, tanulmányi munkájával.

Mindez a Nyírségi Református Egyházmegye támogatásával valósulhat meg. Köszönjük szépen.

A Nyírségi Református Egyházmegye támogatása képekben