Tudásbajnokság

„a Győztesek Versenye”

A tudás öröm és dicsőség. Iskolánk mindig nagy figyelmet fordított nem csak a tanulók felzárkóztatására, hanem a tehetséggondozásra is.  A Bendegúz Akadémia a tehetséggondozás jegyében alakult. Válaszható próbetételei közül iskolánk tanulóinak nagy kedvence a Tudásbajnokság.

A Tudásbajnokság egy olyan tanulmányi verseny, ahol a feladatok gondolkodásra, kreativitás alkalmazására késztetik a tanulókat, ugyanakkor gyakran tréfásak, játékosak. Komoly kihívást és fejlődési lehetőséget jelentenek, egyúttal a játszva tanulás élményét nyújtják. A megmérettetéshez diákjaink a magyar nyelv, matematika és olvasás, szövegértés tantárgycsomagokat választották.

11 tanuló nevezett be a bajnokságra, a következő eredmények születtek:

2. osztály:

Fülöp Zalán – matematika országos I. helyezett, Arany fokozat matematikából

Virágos Imre – matematika megyei VIII. helyezett, Arany fokozat matematikából

Ráczkövi Regina – matematika megyei VIII. helyezett, Arany fokozat matematikából

Derzsi Laura – Arany fokozat matematikából

Ferkó Máté Levente – Arany fokozat matematikából

Váradi Brigitta – Arany fokozat matematikából

3. osztály:

Barabás Vanda – Emléklap matematikából

4. a. osztály :

Gál Viktória – Ezüst fokozat matematikából

Incze Sándor – Ezüst fokozat matematikából

Karsai Luca – Ezüst fokozat matematikából és magyar nyelvből

Kerékgyártó Panna – megyei IV. helyezett olvasás és szövegértésből.

Felkészítő tanárok: Horváthné Tóth Éva, Szabóné Zombori Adél, Jakab Józsefné, Banduláné Moni Enikő

Gratulálunk minden résztvevőnek a nagyszerű eredményekért!