Szépírás verseny

2020. november 30-án, Tiszafüreden szépírás versenyt rendeztek, melyen intézményünk több tanulója is részt vett. Az iskola által előre kiküldött szöveget kellett a tanulóknak lemásolni és postán elküldeni az iskola címére. A vírusra való tekintettel az iskola ezt a formát választotta a személyes találkozás helyet.

Manapság sokat lehet arról hallani, hogy a kézírásnak, folyóírásnak nincs jövője. A Tiszafüredi Bán Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda minden évben megrendezi ezt a versenyt és felhívja a figyelmet arra, hogy van létjogosultsága, igen fontos, hogy tudjunk szépen és helyesen írni. Nagy örömmel és izgalommal készültünk a megmérettetésre. Három kategóriában versenyeztek a tanulóink.

1. kategória: Kanalas Gabriella 2. osztály

Kovács Petra 2. osztály

Ráczkövi Regina 2. osztály

Virágos Imre 2. osztály

Felkészítő pedagógus: Urbanek Ferencné

1. kategória: Barabás Vanda 3. osztály

Cserkuti Zsanett Ildikó 3. osztály

Felkészítő pedagógus: Velkesziné Kézi Valéria

1. kategória: Gál Viktória 4. osztály - Különdíj

Kerékgyártó Panna 4. osztály

Mikle Petra 4. osztály

Nagy János 4. osztály

Felkészítő pedagógus: Jakab Józsefné, Váradiné Pál Lívia

Gratulálunk a versenyző gyerekeknek és a felkészítő tanároknak!