Csibetábor

Augusztus 13-án 14.-én és 19-én egy háromnapos programmal hangolódtak iskolánk első osztályosai a tanévre.

Egy kicsit máshogy készültünk az elsősökkel az iskolakezdésre, mint eddig. Csibetábort szerveztünk, ahol megismerkedtünk, játszottunk és készültünk a tanévnyitóra.

A szépen dekorált, feldíszített tanteremben fogadtuk a gyerekeket, ahol kellemesen érezték magukat és mint kis nebulók a tanulás vágyának az ízét megérezhették.

Várva várták már azt a napot, amikor iskolatáskával, tankönyvvel,- mint igazi iskolás- érkezzenek a tudás birodalmába.

A táborban a gyerekekkel rajzoltunk, színeztünk, énekeltünk, mondókákat tanultunk, mesét hallgattak, memóriáztunk, hallási és tapintási feladatokat végeztünk és együtt egy közös tablót készítettünk. Jó hangulatban, vidáman, felszabadultan, jó kedvvel telt ez a pár nap.