Adomány 2020

Adomány 2020.

A Magyarországi Református Egyház kezdeményezésével a 2010-2019 között sikeres, összehangolt adománygyűjtést ismétlik meg a Kárpát-medencei Református Oktatási Alap támogatására.

A Református Oktatási Alapba befolyt összegből támogatják a kárpátaljai, felvidéki, délvidéki és erdélyi református intézmények fennmaradását, valamint református óvodák alapítását.

Az Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda 2013 óta bekapcsolódik az adománygyűjtésbe, amelynek keretében a tanulók által összegyűjtött összeget eljuttatja adományként a megadott számlaszámra.

Az iskolások 48.600 Ft-t gyűjtött össze, amit az intézmény 100.000 Ft-ra egészít ki.

Iskolánk tanulói felnőtteket megszólítva adománygyűjtő füzetbe gyűjtötték össze ezt az összeget. Köszönöm minden tanulónak, aki szívügyének tekintette az oktatási alapba történő gyűjtést, vette a fáradságot és felkeresett 5 felnőttet, hogy támogassa a Magyarországi Református Egyház kezdeményezését. Köszönöm a szülőknek is, hogy támogatták a gyerekeket.

Habdák Szilvia

mb. intézményvezető