Városi rajzverseny

2019. november 06-án az Erkel- napok keretében az Újfehértói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola ebédlőjében került megrendezésre a városi rajzverseny.

Ezen a versenyen harmadik és negyedik évfolyam tanulói vettek részt osztályonként két ügyes rajzossal.

Az Egyszer volt Budán kutyavásár című népmese illusztrálása volt a feladat.

A gyerekek színes, ötletes rajzokat készítettek az igazságos Mátyás királyról szóló történetről.

A színvonalas, kreatív munkákat Béres Józsefné intézményvezető asszony, Juhász Istvánné intézményvezető- helyettes asszony, Balogh Bolega Mária városi könyvtáros és Tóth Zoltánné rajz szakos pedagógus értékelte.

Versenyző gyerekek iskolánkból: Gál Viktória (3.a) Incze Sándor(3.a) Kálmánchey Gábor(3.b) Derzsi Richard (3.b) Karikó Tamás (3.b) Derzsi Vilmos (4.o) Erdei Zsófia (4.o)

A 4. évfolyamon III. helyezést ért el Erdei Zsófia, a többiek emléklapban részesültek!

Köszönet a szervezőknek Szabó Krisztina és Palcsu Márta tanítóknak és a felkészítő pedagógusoknak, Horváthné Tóth Éva és Váradiné Pál Lívia tanítóknak.

Városi rajzverseny képekben