Szülő-gyermek angol nyelvű sport verseny

November 20-án iskolánk felső tagozatos tanulói és szüleik közös angol nyelvű sportversenyen vehettek részt az iskola tornatermében, melyet első alkalommal rendeztünk meg.

A versenyre jelentkező gyerekek szüleikkel együtt hajtották végre a sport feladatokat, melyek angol nyelven hangzottak el. A vetélkedő vidám hangulatban telt, a csapatok ügyesen megoldották a feladatokat. A részvételért mindenki jutalomban részesült.

A jutalmakat Papp Lászlóné, a Melinda Gyermek és Felnőtt Divatáru Üzlet tulajdonosa ajánlotta fel. A 16 résztvevő tanuló egy-egy angol-magyar, magyar-angol szótárt, valamint 2.000 Ft értékű vásárlási utalványt kapott ajándékba.

Köszönjük szépen Papp Lászlóné nagylelkű felajánlását.

Résztvevő gyerekek:

5. osztály: Dupai Balázs, Györki Vivien, Simon Adrienn
6. osztály: Mocsár Lóránt, Mocsár Terézia, Petrus Máté, Taskó Roland,
7. osztály: Erdei Bianka, Mocsár Olivér, Németh Dávid, Simon Szabolcs, Szilágyi Amanda, Vezendi Kitti
8. osztály: Györki Attila, Haga Róbert, Váradi József

Köszönjük a szülőknek is, hogy sok tennivalójuk mellett részt vettek a versenyen.

Szülő-gyermek angol nyelvű sport verseny képekben