Mesemondó verseny

2020. február 4-én mesemondó versenyt szerveztünk az alsó tagozatosok részére. A meséket a tanítók már hetekkel a verseny előtt kiosztották a vállalkozó kedvű gyerekeknek. Közös gyakorlás és készülődés előzte meg a megmérettetést. Huszonnégy tanuló készült fel az izgalmas és tanulságos történetek elmondására.

A zsűri tagjai Kocsisné Vizi Margit nyugdíjas drámapedagógus, Varga György Imréné, iskolánk magyar szakos pedagógusa és Kissné Urr Ágnes, óvodapedagógus voltak.

Nehezen választották ki a verseny legjobbjait, hiszen valamennyien jól felkészült, tehetséges mesemondók voltak. Könyvjutalomban a következő tanulók részesültek:

1. osztályban: I. helyezett: Váradi Brigitta

II. helyezett: Derzsi Laura

III. helyezett: Török Dominik

Különdíjasok: Virágos Imre, Kovács Petra, Papp Enikő, Káté Kevin

1. osztályban: I. helyezett: László Balázs

II. helyezett Ungvári Balázs

1. osztályban: I. helyezett: Incze Sándor

II. helyezett: Karsai Luca

III. helyezett: Barabás László

Különdíjasok: Gulyás Mária, Kerékgyártó Panna, Káté Adrián

1. osztályban: I. helyezett: Incze Eszter

II. helyezett: Istenes Boglárka

II. helyezett: Czikó Gábor voltak.

Szülőkkel, meghívott vendégekkel együtt egy kellemesen eltöltött délután részesei voltunk. Az első és második helyezést elérő gyerekek február 20-án Nyírbátorba utazhatnak egy újabb megmérettetésre.

A versenyen részt vett még: Csikos Patrik Dominik, Horváth Petra Éva, Lakatos Violetta Erika

Mesemondó verseny képekben