Karácsonyi játszóház

Karácsony közeledtével az Újfehértói Református Egyházközség szervezésében rendezzük meg a Karácsonyi játszóházat. Ebben a tanévben december 14-én került sor erre az eseményre.

A játszóház Nagytiszteletű Baracsi István református lelkipásztor igei szolgálatával kezdődött, aki Ézsaiás próféta könyve 9. részének 5. verse alapján hirdette az Igét.

„Mert egy gyermek születik nekünk, fiú adatik nekünk. Az uralom az ő vállán lesz, és így fogják nevezni: Csodálatos Tanácsos, Erős Isten, Örökkévaló Atya, Békesség Fejedelme!"

Ezen a játszóházon pedagógusok vezetésével 13 helyszínen készíthettek karácsonyi ajándékot a gyerekek szeretteiknek. Üdvözlőkártyáktól kezdve többféle karácsonyfadíszen át asztali díszig mindenféle ajándékkészítési lehetőség várta a gyerekeket.

A rendezvényen iskolánk tanulóin kívül a város református gyermekei is részt vettek, közel száznyolcvanan. A gyerekeket édességgel és üdítővel is megvendégeltük.

Karácsonyi játszóház képekben