Jótékonysági bál

Az Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda dolgozói és szülői szervezete jótékonysági bált szervezett 2019. november 09-én, immár nyolcadik alkalommal.

Bálunkat jelenlétükkel megtisztelték:

Nagytiszteletű Sipos Kund Kötöny nyugalmazott Esperes Úr és felesége, Nagytiszteletű Vass László Református Lelkész Úr és családja, akik Ibrányból érkeztek, Nagytiszteletű Angyalosy Zsoltné Református Lelkész Asszony Nyírbogdányból és a gyülekezet gondnoka, Nagytiszteletű Szalkó Károly István Református Lelkész Úr és családja Kemecséről, Nagytiszteletű Szilágyi Sándor Református Lelkész Úr és felesége Tiszabercelről, Főtisztelendő Juhász Imre Római Katolikus Plébános Úr, Nagytiszteletű Lipták Pál nyugalmazott Református Lelkész és felesége, Rézműves Zita Református Lelkész, Dr. Hosszú József Polgármester Úr és felesége, Váradi László Gondnok Úr és felesége, Nagytiszteletű Baracsi István Református Lelkész Úr és családja.

A bál vendégei a szépen feldíszített tornateremben mulathattak hajnalig. A zenéről és a jó hangulatról Kresztyankó László és Szilágyi János gondoskodott.

A bőséges és több fogásos vacsorát a Martin- Invest Kft. készítette el erre az alkalomra.

Vacsora után Tordai Zoltán és zenekara zenés műsorral kedveskedett a jelenlévő vendégeknek.

Rendkívül sok értékes tombolatárgy érkezett felajánlásként, amelyek az éjfélkor kezdődő tombolasorsoláson találtak gazdára.

Két fődíjat is kisorsoltunk:

• egy három napos berekfürdői pihenést, amit az Újfehértói Református Egyházközség ajánlott fel,
  • egy másik három napos berekfürdői pihenést, amit Nagytiszteletű Baracsi István református lelkész és családja ajánlott fel.

A Mályváskerti Polgárőr Egyesület felügyelte a rendezvény biztonságát.

Köszönetünket fejezzük ki mindenkinek, akik támogatásukkal, vagy jelenlétükkel hozzájárultak rendezvényünk színvonalának emeléséhez.

Támogatóink:

Erdei Anna, Ákom-Bákom, Béres Józsefné, Ágica Virág Üzlet, Áncsán Lászlóné, Áncsán Lászlóné Ötvös Mária, Anita Fruit- Ker Kft, Balogh Elvira, Baloghné Tóth Ibolya és családja, Banduláné Moni Enikő és családja, Baracsi Áron, ifj. Baracsi István, Nt. Baracsi István református lelkész, Baracsiné Lakatos Margit, Bollókné Mester Eszter, Bárányka, Halacska, Szivárvány csoportok, iskolánk valamennyi osztálya, Beke Éva, Belvárosi cipőbolt, Best 100, Bereczki László és családja, B.Tóth Jánosné, Bige Lajosné és családja, Brutóczki László és családja, Center GSM, Hevesiné Dankó Anikó és családja, Hevesi gáz szerelvény bolt, Dr. Hosszú József Polgármester Úr és családja, Erkel Ferenc Tagintézmény, Esze Nóra, ER-TÜ Fehérnemű és Méteráru, Fazekas János és családja, Fehértói Csemege, Gulyás Istvánné és családja, Horváth József, Horváth László és családja, Horváthné Tóth Éva, id. Szőnyi István és felesége, Ildikó Ajándék Üzlet, Jakab Józsefné, Janik Roland és családja, JOKER Palackozott Italüzlet, Jókai Mór Református Általános Iskola, Kiss Ernő és családja, Kardos Ildikó, Kardos József és családja, Karsai György és családja, Károlyi Józsefné, Kemecsei Református Egyházközség, Koláné Kónya Magdolna, Komjáthi Csaba és családja, Kovács István és családja, Kukucskáné Polgári Anita és családja, Kun-Szabó Edit, Kristófné Szemán Ilona és családja, Lakatos Istvánné és családja, Lácza-Ker Kft, Martin-Invest Kft., Madzigné Istenes Borbála, Marcsi-Ker, Melinda Gyermek és Felnőtt Ruházati Bolt, Mikle János és felesége, Mosolygó Andrásné, Nagy Imréné, Nt. Lipták Pál nyugalmazott református lelkész és családja, Nt. Szilágyi Sándor református lelkész és családja, Nt. Vass László református lelkész és családja, Nt. Angyalosy Zsoltné református lelkész, Orbánné Mulik Valika, Orosz Lászlóné, Orosz Roland és családja, Pa-Co Kft., Pallai Ágnes, Papp Györgyné, Papp László és családja, Pappné Tóth Ilona, Paradis Sun Szolárium, Patai Istvánné, Pataki Sándor és családja, Pénztárca Barát Bolt, PRO CREDO Könyvesbolt, Pulinka Zsolt és családja, Rácz Miklósné, Ráczné Mester Melinda és családja, Repák Mihályné, Rézműves Zita beosztott lelkész, Salamon Kft, Nt. Sinkó Páricsi Babett református lelkész, Nt. Sipos Kund Kötöny Esperes Úr, Nt. Szalkó Károly István református lelkész, Sónyák Lászlóné és családja, Szabó István, Szabóné Mosolygó Mariann és férje, Szabó Sándorné, Szabó Ottília, Szabóné Zombori Adél, Szemán Mónika, Szitás István és családja, Taskó Zsolt és családja, Tiszáné Esze Katalin és családja, Tóth Edina, Tóth János (képviselő), Tóth Tiborné és családja, Tóth Sándor és családja, Újfehértói Reformárus Egyházközség, Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda, Ungváriné Szemán Anikó, Vadász Palackozott Üzlet, Vancsisin Mónika, Váradi Sándor és családja, Váradiné Kocsis Brigitta és családja, Váradiné Pál Lívia és családja, Váradi László gondnok és felesége, Váradiné Varga Ildikó és családja, Varga György Imréné, Vargáné Margittai Ildikó, Varga János, Veres Pecsenye Húsbolt, Verdes Illés és családja, Virágosné Kristóf Enikő és családja, ZEMA Papp János és családja, Zsindelyes Pálinkafőzde Papp József, Velkesziné Kézi Valéria, Zsiros Istvánné és családja.

Váradi Sándorné