„Tűz a Bibliában” című rajzverseny

A Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium a 2018/2019. tanévben rajzpályázatot hirdetett 1-12. évfolyamos diákok számára „Tűz a Bibliában” címmel Magyarország református iskolái között.

A feladat az volt, hogy kutassák fel a diákok azokat a történeteket, igéket a Bibliából, ahol a tűz megjelenik akár pozitív, akár negatív szerepben. A technika szabadon választott. A beérkező pályamunkákat a zsűri korcsoportonként értékelte. Iskolánkból 19 tanuló rajzát küldtük el.

Részt vevő gyerekek: Brutóczki Bence, Gál Viktória, Gulyás Nándor István, Incze Sándor, Káté Adrián 2.a. osztályos tanulók, Ilosvai András, Kálmánchey Gábor, Karikó Tamás, Mikle Petra, Mocsár Adriánó 2.b. osztályos tanulók, Derzsi Vilmos, Horváth Petra, Incze Eszter 3. osztályos tanulók, Szabó Bence 4. osztályos tanuló, Karikó Lili 5. osztályos tanuló, Újteleki Máté 7. osztályos tanuló, Karikó István, Nagy Enikő, Papp Ádám 8.osztályos tanulók.

Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítő tanáraiknak.

Felkészítő nevelők: Horváthné Tóth Éva, Váradiné Pál Lívia, Takács Valéria, Banduláné Moni Enikő, Szabó István.