Téli sportversenyek

Iskolánk II. korcsoportos fiú futball csapata már évek óta részt vesz a Vasvári Pál Tagintézmény által szervezett Mikulás futball – kupán. Iskolánk csapata ebben a tanévben  a III. helyet érte el.

Csapattagok: Brutóczki István, Emődi Dávid, Kerékgyártó Tamás, Kovács Tamás, Kukucska Levente, Patai Ádám, Petrus Máté, Rácz István, Szőke Gábor, Tilk Dávid

Felkészítő nevelő: Tóth Attila testnevelő

Gratulálunk a csapattagoknak és a felkészítő nevelőnek!

Mikulás váltóverseny

A Mikulás délután fergeteges hangulata után ismét izgalmas programmal színesítettük diákjaink életét, hiszen idén is megrendeztük a Mikulás váltóversenyt alsó és felső tagozaton egyaránt.

A 10 fős csapatok érdekesebbnél érdekesebb versenyszámokban mérhették össze erejüket. Alsó tagozatban vegyes csapatok vettek részt a versenyen, s így kisebbek és nagyobbak együttes erővel tudtak sportszerűen versengeni.

A jókedv most is garantált volt, s nemcsak a testet, de a nevetés által a rekeszizmokat is megmozgatták a tanulók. A jutalom nem maradt el, hiszen mindenféle finomságot kaptak a lelkes sportolók.

A felső tagozat eredményei:

I. helyezet:8. osztály

II. helyezett: 5. osztály