Őszi sportversenyek

Iskolánk tanulói többen vettek részt a napkori egyéni atlétikai bajnokságon 2018. október 09-én.

Intézményünk tanulói közül többen dobogós helyen végeztek. Többek között:

Rácz István 6. osztály – III. helyezett – távol ugrás

Taskó Noémi Dorina 8. osztály – III. helyezett – súlylökés

Molnár Lajos József 7. osztály – III. helyezett – 100 m

Barabás Vivien 7. osztály – II. helyezett – 800 m

Kanalas Barbara 5. osztály – I. helyezett – 60 m

Kerékgyártó Tamás 6. osztály – III. helyezett – 60 m

A versenyen részt vett még: Horváth Nikolett Adrienn 5. o., Szőke Gábor 5. o., Kovács Tamás Dávid 5. o., Emődi Dávid 6. o., Szilágyi Amanda Mária 6. o., Soltész Mónika Napsugár 6. o., Tilk Dávid 5. o., Kukucska Levente 5. o., Bakró Arnold 5. o., Nagy Dóra Petra 5. o., Király Fruzsina Erzsébet 6. o., Sajti Gréta 6. o., Jónás Patricia Vanda 5. o., Istenes Fanni 7. o., Maros Adél Anita 7. o., Iváncsik István 8. o., Kiss Márk 8. o., Mocsár Achilles Zoltán 8. o., Papp Bianka Flóra 7. o., Fehértói Ádám 8. o., Kanalas Csaba 7. o., Haga Róbert 7. o., Mocsár Izabell Dominika 8. o., Szücs Barbara 8. o., Kanalas Dzsenifer 7. o.

KOSZISZ kupa

KOSZISZ Szent István Gimnázium és Szakgimnázium szervezésében megrendezésre került 2018. október 12-én a KOSZISZ futball kupa, melyen intézményünk tanulói is részt vettek. Az iskola fiú futball csapata a Szent István Vándorkupán I. helyezést ért el. Gratulálunk nekik!

Résztvevő gyerekek: Rácz István 6. o., Kerékgyártó Tamás 6. o., Emődi Balázs 7. o., Kanalas Csaba 7. o., Kiss Márk 7. o., Molnár Lajos 7. o., Haga Róbert 7. o., Mocsár Achilles 8. o.

Oltalom kupa

Intézményünk három futball csapata is részt vett 2018. október 17-én, az Istenszülő Oltalmáról elnevezett Görög Katolikus Általános Iskola által szervezett Oltalom-kupán, ahol mindhárom csapat a IV. helyen végzett.

A IV. korcsoportos fiúk csapata: Emődi Balázs, Haga Róbert, Kanalas Csaba, Kiss Márk, Király Sándor, Mocsár Achilles Zoltán, Molnár Lajos József.

Az intézmény leány futball csapat tagjai: Barabás Vivien, Horváth Nikolett Adrienn, Nagy Enikő, Papp Bianka Flóra, Szilágyi Amanda Mária, Taskó Noémi Dorina.

A III. korcsoportos fiúk csapata: Brutóczki István, Emődi Dávid, Kerékgyártó Tamás, Kovács Tamás Dávid, Kukucska Levente, Patai Ádám István, Petrus Máté, Rácz István, Szőke Gábor, Tilk Dávid.

A tanulók futball edzője Tóth Attila testnevelő.

Gratulálunk mind három csapatnak és a felkészítő nevelőnek.

Őszi teremlabdarúgó torna

Intézményünk már 7. alkalommal szervezi meg az őszi teremlabdarúgó tornát. Az idén 2018. november 13-án került sor a rendezvényre, ahol négy iskola diákjai mutathatták meg ügyességüket.

I. helyezett - Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda

II. helyezett - Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görög katolikus Óvoda és Általános Iskola

III. helyezett - Vasvári Pál Általános Iskola Tagintézmény

IV. helyezett - Erkel Ferenc Általános Iskola Tagintézmény

Gólkirály: Szitás Mihály (Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda)

Legjobb mezőnyjátékos: Pál Gergő (Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görög katolikus Óvoda és Általános Iskola)

Legjobb védő: Kurucz Gábor (Erkel Ferenc Általános Iskola Tagintézmény)

Legtechnikásabb játékos: Konyhás Zsolt (Vasvári Pál Általános Iskola Tagintézmény)

Az Újfehértói Református Általános Iskolából a résztvevő gyerekek névsora:

Szitás Mihály, Varga Erik, Barna Vanda, Szőke Gábor, Petrus János, Bakró Kálmán, Korsoveczki Sándor.

Őszi sportversenyek képekben