Nyírbátori Napok

2019. február 19-20-án a nyírbátori Báthory Anna Református Általános Iskolában mesemondó, helyesírási, szövegértési, természetismereti és földrajz versenyen vettek részt iskolánk tanulói. Mind két nap a szeretetteljes fogadtatást követően, a gyerekek megmutathatták tudásukat.

Az első nap tanulóink matematika, helyesírás, természetismeret és földrajzversenyen vehettek részt. A feladatlapok eredményeiről későbbiekben értesül iskolánk.

Matematikaverseny résztvevői:

Barabás Petra 4. osztály, Barabás Vanda 1. osztály, Cserkuti Ádám 4. osztály, Derzsi Vilmos 3. osztály, Gál Viktória 2. osztály, Incze Sándor 2. osztály, László Balázs 1. osztály, Mikle Petra 2. osztály, Német Kristóf 3. osztály.

Helyesírási verseny:

Horváth Petra 3. osztály, Kálmánchey Gábor 2. osztály, Kerékgyártó Panna 2. osztály, Kovács Regina 4. osztály, Salánki Lili 2. osztály, Szitás Mihály 4. osztály

Természetismeret verseny:

Brutóczki István 5. osztály

Földrajz verseny:

Fülöp Anna, Karsai Janka

Felkészítő nevelők:

Banduláné Moni Enikő, Horváthné Tóth Éva, Kukucskáné Polgári Anita, Szabó István, Szabóné Zombori Adél, Takács Valéria, Varga György Imréné

Egy nappal később diákjaink mesemondó és szövegértési versenyen szerepeltek. A szövegértési feladatlapok javítása később történik meg, az eredményekről majd értesítik iskolánkat.

A mesemondó verseny eredményei:

• Karsai Luca 2. a osztály - I. helyezett
  • Istenes Boglárka 3. osztály III. helyezett
  • Barna Vanda 4. osztály I. helyezett

A mesemondó verseny további résztvevői:

Ungvári Balázs, Gulyás Mária, Barabás László, Incze Sándor, Incze Eszter, Szitás Mihály

Felkészítő nevelők: Baracsiné Lakatos Margit, Jakab Józsefné, Urbanek Ferencné

Váradiné Pál Lívia, Velkesziné Kézi Valéria

Szövegértési verseny résztvevői: Brutóczki István, Bulátkó Cintia, Erdei Bianka, Fehértói Dorina, Istenes Fanni, Mocsár Olivér, Tilk Dávid, Vékony Krisztina

Felkészítő nevelő: Varga György Imréné

Gratulálunk minden szereplőnek és felkészítő nevelőnek!

Versenyeredmények

Nyírbátori Napok képekben