Mazsi matek és „Értsd jól” páros nyelvi, szövegértési verseny

„Jobban boldogul kettő, mint egy: fáradozásuknak szép eredménye van.”

Prédikátorok könyve 4,9

2019. május 10-én iskolánk tanulói részt vettek a hajdúböszörményi Baltazár Dezső Református Általános Iskolában szervezett versenyen. Minden tanévben a 2. osztályosok mérhetik itt össze tudásukat matematika versenyen.

A „Mazsi párok feladatmegoldó verseny”-re idén két tanuló pár indult az iskolánkból. Az elsősorban logikára épülő feladatok, fejtörők megoldása minden évben nagy kihívás a gyerekek számára. Alapos felkészültség után is évről –évre rengeteg új tudással gazdagodnak és életre szóló élményeket szereznek.

Idén nemcsak a 2. osztályosok, hanem a felsős gyerekek is megmérettettek. Második alkalommal szervezték meg az „Értsd jól!” páros, nyelvi szövegértési versenyt. Ezen a versenyen nagyon szép eredménnyel szerepelt iskolánk 8 felső tagozatos tanulója. Bízunk benne, hogy e verseny szervezése is hagyománnyá válik és jövőre ismét részt vehetnek nemcsak az alsós, hanem a felső tagozatos diákjaink is.

Mazsi matek verseny: Kerékgyártó Panna – Gál Viktória

Kálmánchey Gábor – Mikle Petra

Felkészítő nevelők: Horváthné Tóth Éva, Kukucskáné Polgári Anita

Angol nyelvi szövegértő verseny: Erdei Bianka, Patai Ádám, Molnár Lajos József, Nyisztor Krisztián

Felkészítő nevelő: Kardos Ildikó

Német nyelvi szövegértő verseny:

Tóth Melinda – II. helyezett, Kerékgyártó Tamás – II. helyezett,

Karsai Janka, Kanalas Dzsenifer

Felkészítő nevelő: Kun – Szabó Edit

Gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítő pedagógusnak.