Karácsonyi játszóház

Karácsony közeledtével az Újfehértói Református Egyházközség szervezésében rendezzük meg a Karácsonyi játszóházat. Ebben a tanévben december 15-én került sor erre az eseményre.

A játszóház Nagytiszteletű Baracsi István református lelkipásztor igei szolgálatával kezdődött, aki Pál apostolnak a Róma -  beli gyülekezethez írt levél 8. rész 32. verse alapján hirdette az Igét.

„Aki az ő tulajdon fiának nem kedvezett, hanem őt mindnyájunkért odaadta, mi módon nem ajándékozna vele együtt mindent minekünk.”

Ezen a játszóházon pedagógusok vezetésével 13 helyszínen készíthettek karácsonyi ajándékot a gyerekek szeretteiknek. Üdvözlőkártyáktól kezdve többféle karácsonyfadíszen át asztali díszig mindenféle ajándékkészítési lehetőség várta a gyerekeket.

A rendezvényen iskolánk tanulóin kívül a város református gyermekei is részt vettek, közel kétszázan. A gyerekeket édességgel és üdítővel is megvendégeltünk.

Karácsonyi játszóház képekben