Jótékonysági bál

Az Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda dolgozói és szülői szervezete jótékonysági bált szervezett 2018. november 10-én, immár hetedik alkalommal.

Bálunkat jelenlétükkel megtisztelték:

Dr. Gaál Sándor a Nyírségi Református Egyházmegye esperese és felesége, Nagytiszteletű Sipos Kund Kötöny nyugalmazott Esperes Úr és felesége, Nagytiszteletű Vass László Református Lelkész Úr és felesége, akik Ibrányból érkeztek, Nagytiszteletű Angyalosy Zsoltné Református Lelkész Asszony Nyírbogdányból és a gyülekezet gondnoka, Nagytiszteletű Sinkó-Páricsi Babett Református Lelkész Hodászról, Nagytiszteletű Szalkó Károly István Református Lelkész és családja Kemecséről, Nagytiszteletű Lipták Pál nyugalmazott Református Lelkész és családja, Nagy Sándor Polgármester Úr és felesége, Csonka József teológiai hallgató, Váradi László Gondnok Úr és felesége, Nagytiszteletű Baracsi István Református Lelkész és családja.

A bál vendégei a szépen feldíszített tornateremben mulathatott hajnalig. A zenéről és a jó hangulatról Kresztyankó László gondoskodott.

A bőséges és több fogásos vacsorát a Martin- Invest Kft. készítette el erre az alkalomra.

Vacsora után a 4 four Dance zenés műsorral kedveskedett a jelenlévő vendégeknek.

Rendkívül sok értékes tombolatárgy érkezett felajánlásként, amelyek az éjfélkor kezdődő tombolasorsoláson találtak gazdára.

Négy fődíjat is kisorsoltunk:

• egy három napos berekfürdői pihenést, amit az Újfehértói Református Egyházközség ajánlott fel,
  • egy másik három napos berekfürdői pihenést, amit a berekfürdői Megbékélés Háza ajánlott fel,
  • egy három napos pihenést a makói Glorius Grand Hotelben, amit Nagytiszteletű Baracsi István református lelkész és családja ajánlott fel,
  • és egy, a Takarékszövetkezetben nyitott takarékbetétkönyvet 100.000 Ft értékben, amit Taskó Sándor és asztaltársasága ajánlott fel.

A Mályváskerti Polgárőr Egyesület felügyelte a rendezvény biztonságát.

Köszönetünket fejezzük ki mindenkinek, akik támogatásukkal, vagy jelenlétükkel hozzájárultak rendezvényünk színvonalának emeléséhez.

Támogatóink:

Erdei Anna, Ákom-Bákom, ÁMIPSZ Béres Józsefné, Áncsán Lászlóné, Áncsán Lászlóné Ötvös Mária, Anita Fruit- Ker Kft, Banduláné Moni Enikő, Baracsi Áron, ifj. Baracsi István, Nt. Baracsi István református lelkész és családja, Bárány Mihály, Bárányka, Halacska, Szivárvány csoportok, iskolánk valamennyi osztálya, Beke Éva, Békési László és családja, Berekfürdői Megbékélés Háza, Best 100, Bollókné Mester Eszter, Csonka József, Dr. Hosszú József, Dr. Polgári András, Erkel Ferenc Tagintézmény, ER-TÜ Méteráru, Fehértóiné Nyikita Éva, Főtisztelendő Juhász Imre plébános, Nt. Dr. Gaál Sándor Esperes Úr, Habdák Szilvia, Horváth József, Horváthné Tóth Éva, id. Szőnyi István, Ildikó Ajándék Üzlet, Inczéné Bányai Etelka, Jakab Józsefné, Janik Roland és családja, JOKER Palackozott Italüzlet, Jókai Mór Református Általános Iskola, Kabai Jánosné, Kiss Ernő, Kocsisné Vízi Margit, Koláné Kónya Magdolna, Köteles László, Kardos József, Kukucskáné Polgári Anita, Kun- Szabó Edit, Lácza-Ker Kft, Lakatos Csaba és felesége, Martin-Invest Kft., Marcsi-Ker, Molnár János, Nagy Imréné, Nagy Sándor Polgármester Úr, Nt. Lipták Pál nyugalmazott református lelkész és családja, Nt. Vass László református lelkész, Nt. Angyalosy Zsoltné református lelkész, Nyírbogdányi Reformárus Egyházközség, Pa-Comp Kft., Pallai Ágnes, Papp Györgyné, Papp László és családja, Pappné Jancsik Katalin, Pappné Tóth Ilona, Patai Istvánné, Pataki Csilla, Pataki Sándor és családja, Pénztárca Barát Bolt, Rácz Miklósné, Ráczné Mester Melinda, Repák Mihályné, Salamon Kft, Nt. Sinkó Páricsi Babett református lelkész, Nt. Sipos Kund Kötöny Esperes Úr, Nt. Szalkó Károly István református lelkész, Sónyák András, SPAR, Spisák Termelői Húsbolt, Suga Erzsébet, Szabó István, Szabó Ottília, Szabó Péter és párja Piroska, Szent István Gimnázium és Szakgimnázium, Szemán Mónika, Szilágyi Zoltán és párja, Szűcs Györgyné, Takács Valéria és családja, Taskó Sándor, Taskóné Szabó Krisztina, Tiszántúli Takarék Takarékszövetkezet, Tóth Edina, Tóth János, Tóth Tiborné, Tóthné Guba Ibolya, Tükörcserepek Színjátszó Társulat, Újfehértói Reformárus Egyházközség, Ungváriné Szemán Anikó, Vancsisin Mónika, Váradi Sándor és családja, Váradiné Kocsis Brigitta, Váradi János és családja, Váradi László és családja, Váradiné Varga Ildikó, Varga György Imréné, Varga Mini Market, Veres Húsbolt, Verdes Illés, Veresné Módi Zsuzsa, Virágosné Kristóf Enikő, ZEMA Papp János és családja, Zsindelyes Pálinkafőzde Papp József.