Bozsik Intézményi Program

Januárban megkezdődött a Bozsik Intézményi Program téli fordulója. Iskolánk négy csapata is részt vett ezen a tornán 2019. január 22-30. között.

Az I. II. III. és IV. korcsoportos lányok és fiúk körmérkőzéseken vettek részt.

Csapattagok:

I. korcsoport fiú, lány: Balla Benedek, Barabás László Zoltán, Brutóczki Bence, Kanalas József Roland, Váradi János, Incze Sándor, Kerékgyártó Panna, Csonka Béla Noel.

II. korcsoport fiú: Bakró Kálmán, Korsoveczki Sándor, Szitás Mihály, Szőke Gábor, Petrus Máté, Kukucska Levente, Vékony Zsolt, Petrus János

III. korcsoport fiú: Bakró Arnold, Balog Mihály, Brutóczki István, Emődi Dávid, Király Sándor, Patai Ádám István, Sajti Imre, Taskó Roland.

IV. korcsoport lány: Horváth Nikolett, Papp Bianka, Kanalas Dzsenifer, Barabás Vivien, Bulátkó Cintia, Horváth Beáta, Taskó Noémi.

2019. február 18-án folytatódtak a labdarugó mérkőzések.

I. korcsoport fiú: Barabás László, Váradi János, Káté Adrián, Hevesi Alex, Dupai Ákos, Derzsi Richárd, Gulyás Nándor.

III. korcsoport fiú: Emődi Dávid, Lovácsi Miklós, Patai Ádám, Sajti Imre, Szemán Balázs, Király Sándor.

2019. február 27-én zajlott intézményünk számára az utolsó Bozsik labdarugó mérkőzés:

II. korcsoport fiú, lány: Bakró Kálmán, Szitás Mihály, Korsoveczki Sándor, Vékony Zsolt, Varga Erik, Kiss József, Barna Vanda, Simon Adrienn, Petrus János.

A csapatok edzője: Tóth Attila testnevelő