Autómentes nap

2018. szeptember 20-án megrendezésre került az immár hagyománnyá vált Autómentes Nap.  A rendezvény helyszíne az Újfehértói H2O Szabadidőközpont volt.

Itt sorversenyben mérettették meg magukat az iskolák csapatai. A csapatok tagjai 1. osztálytól 4. osztályig fiúk,/lányok vegyesen voltak.

A feladatok ötletesek és közösségkovácsolóak voltak. Volt, ami nagy összhangot követelt a versenyző gyerekektől. Mindegyik feladatot nagyon jól teljesítettük, de a kötélhúzásban mi voltunk, a REFISEK a legeslegjobbak. „Elhúztuk az összes iskolát!”

A feladatok végén az eredményhirdetésnél nem volt helyezés, mindenki egyforma jutalomban részesült: a felkészítő nevelők, a gyerekek pólót kaptak és egy táska harapnivalót.

Nagyon jó hangulatban tértünk vissza az iskola falai közé, sok élménnyel gazdagodva.

A gyerekeket Horváthné Tóth Éva és Váradiné Varga Ildikó kísérte a rendezvényre.

Autómentes nap képekben