Tojásmese a Csiribiri Bábcsoport előadásában

Az Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda Csiribiri Bábcsoportja 2017 májusában az Egerben megrendezett Országos Bábfesztiválon „arany minősítést” szerzett a „Tojásmese” című bábelőadásával. Az előadást Jakab Józsefné és Váradiné Pál Lívia tanította be.

A bábcsoport ezt az előadását mutatta be a város alsó tagozatos tanulóinak október 18-án a Zajti Ferenc Kulturális Központban. Ez úton mondok köszönetet az Újfehértói Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola valamint az Istenszülő Oltalmáról elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola intézményvezetőinek, hogy lehetőséget biztosítottak tanulóinak a bábelőadáson való részvételre.

A bábcsoport nagy odaadással készült erre a napra. Bízunk abban, hogy az előadáson részt vevő gyerekek szép élményekkel gazdagodva tértek haza.

Köszönetet mondok Nagy Sándor Polgármester Úrnak, hogy a színháztermet térítésmentesen biztosította az előadásra.

Váradi Sándorné

Tojásmese a Csiribiri Bábcsoport előadásában képekben