Színházi előadások

A Népmese napja alkalmából az alsó tagozatos tanulók két alkalommal is részt vettek szeptemberben színházi előadáson.

Szeptember 27-én az alsó tagozatos tanulók és az ötödik osztályosok megtekinthették a Tükörcserepek Színjátszó Társulat előadásában a „Kék habostorta” című mesedarabot.

Örömünkre szolgált, hogy iskolánk pedagógusai közül többen is játszottak ebben a színdarabban, mint Habdák Szilvia, Szabóné Zombori Adél, Tóth Attila nevelők, de volt iskolalelkészünk Csonka József is szerepelt benne.

Köszönjük a színjátszó társulatnak, hogy megtekinthettük a színvonalas előadást.

Másnap, szeptember 28-án az első osztályosok a Buratino Bábszínház előadásában a „Többet ésszel, mint erővel” című bábelőadást tekinthették meg ingyenesen. Köszönjük a Zajti Ferenc Kulturális Központnak a lehetőséget.