Oltalom-kupa

Intézményünk három futball csapata is részt vett 2017. október 19-én, az Istenszülő Oltalmáról elnevezett Görög Katolikus Általános Iskola által szervezett Oltalom-kupán, ahol egy ezüst és egy bronzérmet is sikerült begyűjteni.

A III. korcsoportos fiúk lettek az ezüstérmesek. Csapattagok: Emődi Dávid, Györki Attila, Haga Róbert, Kanalas Csaba, Kerékgyártó Tamás, Király Sándor, Kiss Márk, Molnár Lajos, Patai Ádám, Rácz István,

Az intézmény leány futball csapata a IV. helyen végzett. Csapattagok: Barabás Vivien, Bodnár Szilvia, Brutóczki Tünde, Bulátkó Cintia, Horváth Dzsesszika, Nagy Enikő, Spisák Titanilla, Szilágyi Amanda, Taskó Noémi.

A IV. korcsoportos fiúk a III. helyen végeztek. Csapattagok: Balogh András, Baracsi Áron, Baracsi István, Iváncsik István, Károlyi Péter, Szilágyi Péter, Varga Gergő,

A tanulók futball edzője Tóth Attila testnevelő.

Gratulálunk mind három csapatnak és a felkészítő nevelőnek.

Köszönjük a görög katolikus iskola szervező munkáját és a gyerekek megvendégelését!