Húsvétváró hét

Református intézményünkben a húsvétváró hét már szinte hagyománnyá vált az alsó tagozatos diákok körében. Mint minden évben, idén is húsvéti vásárral készültünk, ahol a gyermekek megtalálhatták mindazt, mi szemnek, s szájnak ingere: ételeket, italokat, húsvéti ajándéktárgyakat. Az eladásban nagy segítségünkre szolgáltak lelkes anyukáink, akiknek ezúton is köszönet mindenért.

Március 26-án rendeztük meg a locsoló versmondó versenyünket, melyre szép számmal jelentkeztek az alsó tagozatos legények.

Kiemelt teljesítményeikért oklevelet vehettek át a következő diákok:

1.a: Incze Sándor, Hevesi Bence, Komjáthi Nándor, Gulyás Nándor

1.b: Kiss József, Kálmánchey Gábor, Karikó Tamás, Dupai Ákos

2. osztály:Csikos Patrik, Cserkuti István, Csonka Béla, Derzsi Vilmos

3. osztály: Szitás Mihály, Suga Balázs

4. osztály: Bakró Arnold, Taskó Roland

A többi versmondónak is szívből gratulálunk, s köszönjük a szebbnél szebb verseket.

Március 27-én a húsvéti nyuszi-váltóverseny résztvevőiért szurkolhattunk tornatermünkben. A versenyzők nem távoztak üres kézzel, húsvéti finomságokkal kedveskedtünk nekik.

Március 28-án a tojáskereső versenyen a gyerekek nagy izgalommal keresték az elrejtett tojásokat, s a legtöbbet összegyűjtött kisdiák csokinyuszit, a többiek pedig csokitojást kaptak a jól megérdemelt „munka” után.

Ugyanezen a napon hirdettük ki a húsvéti képeslaptervező verseny eredményeit. Osztályonként a legszebb alkotást egy bögrével és csokinyuszival jutalmaztuk.

Helyezettjeink:

1.a: Brutóczki Bence

1.b: Mocsár Adriánó

2. osztály: Kovács Viktória

3. osztály: Kovács Regina

4. osztály: Petrus Máté

Köszönjük a gyermekek aktív részvételét, reméljük mindenki jól érezte magát!

Húsvétváró hét képekben