Húsvéti bábelőadás

Iskolánkban már nem múlhat el húsvét, vagy karácsony, hogy ne hívnánk meg a debreceni Árpád téri gyülekezet Kakaska bábcsoportját. Előadásuk megtekintése kedves színfoltja az ünnepi előkészületeknek.

Március 23-án, pénteken került sor legutóbbi találkozásunkra. A bábcsoport lelkesedése hamar megérintett minket is. Közös daltanulás után, interaktív módon tekintettük meg a hős Burkus kutya esetét a tolvaj rókával. A gyerekekhez közel álló, mindennapi témát feldolgozó történet jóságra és becsületre tanított minket.

Lehetőséget kaptunk arra is, hogy elgondolkozzunk azon, mit is jelent nekünk a húsvét. A családi együttléten, a locsolkodáson túl Jézus kereszthalálára, halálból való feltámadására emlékezünk, amely számunkra az üdvösséget jelenti.

Élményekkel gazdagodva, lelkiekben megerősödve töltöttünk el egy órát. Köszönjük!

Húsvéti bábelőadás képekben