Autómentes nap

2017. szeptember 22-én iskolánk 4. osztályos tanulóival részt vettünk az újfehértói Autómentes Napon. A reggeli gyülekező után felbicikliztünk a rendezvény helyszínére.

A Mályváskerti Polgárőrség biztosította a balesetmentes közlekedésünket, amit ezúton is megköszönünk nekik. Megérkezésünkkor minden résztvevő karszalagot és 0,5 literes ásványvizet kapott ajándékba.

Ezután a debreceni Triál Klub tartott látványos, közönségszórakoztató kerékpáros ügyességi és extrém bemutatót, ami nagy sikert aratott a közönség soraiban. Nagyon jó hangulatban tértünk vissza az iskola falai közé, sok élménnyel gazdagodva. Hazafelé vezető utunk biztonságáról pedig az újfehértói rendőrök gondoskodtak, amit ezúton is köszönünk!

A gyerekeket Szabóné Zombori Adél és Váradiné Varga Ildikó kísérte a rendezvényre.