Vasváris napok

A Vasvári Pál Tagintézmény évek óta megrendezi a Vasváris-napok keretén belül az alsó és felső tagozatos vers és prózamondó, valamint a német nyelvi versenyt.

Intézményünk mindhárom versenyen képviseltette magát.

Március 20-án az alsós vers és prózamondó versenyen a következő eredmények születtek:

1. évfolyam:

I. helyezett: Incze Eszter

2. évfolyam:

I. helyezett: Papp Bence

III. helyezett: Szitás Mihály

4. évfolyam:

II. helyezett: Kerékgyártó Tamás

III. helyezett: Jóni Martin Valentin, Tóth Melinda

Emléklapot kapott: Istenes Boglárka, Varga Boglárka, Suga Balázs, Kukucska Levente, Mocsár Terézia, Papp Réka

Felkészítő nevelők: Baracsiné Lakatos Margit, Urbanek Ferencné, Velkesziné Kézi Valéria, Jakab Józsefné

Március 21-én a felső tagozatos vers és prózamondó versenyen öt ötödik osztályos tanulónk vett részt, ahol Karsai Janka I. helyezett lett. Emléklapot kapott Istenes Fanni, Szilágyi Henrietta, Vékony Krisztina, Kanalas Dzsenifer. Felkészítő nevelőjük Varga György Imréné

Március 22-én szervezték meg a német nyelvi versenyt, ahol párban dolgozhattak a gyerekek. A verseny témája a Húsvét volt. Játékos feladatokban mérhették össze tudásukat a párok.

Iskolánkból Nyikita Nikolett és Szemán László a II. helyet szerezték meg. Karikó István és Titkó Edina emléklapot kaptak.

Felkészítő nevelőjük Váradi Sándorné.

A Vasvári napok keretében rajzversenyen is részt vehettek intézményünk tanulói, aminek témája a tavasz volt.

A következő eredmények születtek:

Incze Eszter – 1. évfolyam – III. helyezett

Papp Bence – 2. évfolyam – II. helyezett

Tilk Dávid – 3. évfolyam – I. helyezett

Jónás Patrícia – 3. évfolyam – II. helyezett

Karikó István – 6. évfolyam – II. helyezett

Köszönjük a versenyző tanulónak, hogy iskolánkat képviselték, gratulálunk eredményeikhez, és köszönjük a nevelők felkészítő munkáját is.

Vasváris napok képekben