Jézus élete című rajzverseny

A budapesti Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola „Jézus élete” címmel rajzversenyt hirdetett Magyarország református iskolás tanulói között.

Iskolánkból 14 pályaművet küldtünk el. A rajzversenyen összesen 45 iskola 540 tanulójának rajzai közül választották ki a legjobbakat.

A díjazott alkotásokon kívül a zsűri több művet is kiállításra javasolt, többek között Papp Bence, iskolánk 2. osztályos tanulójának a rajzát is. A kiállítás ünnepélyes megnyitójára februárban kerül sor a Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskolában.

Gratulálunk Papp Bencének és felkészítő nevelőjének, Banduláné Moni Enikő tanítónak.

A versenyen a következő tanulók pályaművei vettek részt:

Derzsi Vilmos 1. osztály, Kovács Regina 2. osztály, Papp Bence 2. osztály, Kukucska Andrea 2. osztály, Szabó Bence 2. osztály, Kovács Tamás 3. osztály, Tilk Dávid 3. osztály, Maros Adél 5. osztály, Istenes Fanni 5. osztály, Vékony Krisztina 5. osztály, Tilk Alexandra 7. osztály, Brutóczki Tünde 7. osztály, Erdei Vivien 8. osztály, Salánki Regina 8. osztály