Iskolába csalogató

2017. április 4.

Az iskolába induló óvodásoknak és szüleiknek tartottak bemutató órát a leendő első osztályos tanító nénik.

Első órában Jakab Józsefné tanító magyar óráján vehettek részt az óvodások, második órában pedig Kukucskáné Polgári Anita tanító matematika óráját tekinthették meg.

Míg a szülők bepillantást nyerhettek az oktató, nevelő munkánkba, addig a kicsiket színezéssel és feladatlapok megoldásával kötötték le a pedagógusok.

A nagy „munka” után az óvodások megéheztek, így őket vendégül láttuk. Addig a szülők részt vehettek az intézményvezetői ismertetőn, ahol részletes tájékoztatást kaptak az oktató, nevelő munkáról, az intézményben folyó szabadidős tevékenységekről, szakkörökről és egyéb lehetőségekről.

Várunk szeretettel minden tanköteles óvodást iskolánk első osztályába!

Iskolába csalogató képekben