Télköszöntő hangverseny

Az Alapfokú Művészeti Tagintézmény szervezésében „Télköszöntő Növendékhangversenyen” vehettünk részt 2014. december 3-án.

Iskolánk tanulói is képviseltették magukat ezen a rendezvényen. Elsőként az 1. és 2. osztály szolfézs csoportja lépett fel, ahol Istenes Fanni, Maros Adél és Karsai Janka is énekelt.

Karsai Janka a Jingle Bells-t játszotta zongorán Kovács Irén zongoratanár kíséretében. Majd Baracsi Áron és Baracsi István hegedűn adta elő a Hull a pelyhes… című éneket Daróczi Sándor hegedű tanár kíséretében.

Iskolánk tanulói közül végül, de nem utolsó sorban Pazonyi Panna zongorán adta elő Debussy A kis néger című zenéjét.

Valamennyi fellépő tanulónak gratulálunk a sikeres fellépéshez.

Itt szeretnék köszönetet mondani a gyerekeket felkészítő művésztanároknak, Kovács Irén zongoratanárnak, Huri Beáta szolfézs tanárnak és Daróczi Sándor hegedű tanárnak.

Külön köszönöm Daróczi Sándorné Nati néninek, hogy évről évre megszervezi ezt az eseményt és a mi iskolásaink is lehetőséget kapnak arra, hogy megmutathassák zenei tehetségüket.

Télköszöntő hangverseny képekben