Sportesemények áprilisban

2014. április 14-én a városi Kája Mihály Közlekedési Emlékversenyen vett részt iskolánk 2 csapattal is. A csapatból 4 tanuló elméleti tesztet töltött ki, addig a többiek ügyességi akadálypályán versenyeztek kerékpárral. Nagy küzdelemmel és jó hangulattal mentek végig a pályán a gyerekek. Az elméleti és a gyakorlati pontok összeadása után az 5-6. osztályos tanulóink a II. helyet szerezték meg, a 7-8. osztályos diákok pedig a III. helyet.

Nagyon jól éreztük magunkat és közben a biztonságos közlekedést is tanulhattuk. Reméljük jövőre is részt vehetünk a rendezvényen.

2014. április 15-én iskolánk tanulója, Verdes István a Gödöllőn megrendezett országos mezei futóversenyen vett részt.

A repülőtéren megrendezett programon nagyon sok versenyző képviselte iskoláját. István korcsoportjában a 212 versenyző közül nagyon nagy küzdelemmel a 44. helyen ért célba, az újfehértói versenyzők közül a legjobb helyezést elérve.

Tóth Attila

testnevelő