Református tanulmányi verseny

A debreceni Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola immár XVII. alkalommal hirdetett meg országos tanulmányi versenyt. A megmérettetésre 2013. október 25-én került sor. A Református Iskolánk tanulói közül néhányan összemérhették itt tudásukat.

A verseny a debreceni Nagytemplomban egy istentisztelettel kezdődött, melyet Bölcskei Gusztáv Püspök Úr tartott. Ezt követően zajlottak a vetélkedések. A nagyon komoly és magas tudást igénylő versenyszámokban az ország különböző részeiből több, mint ötszáz tanuló vetélkedett. Tanulóink emléklapot kaptak.

A versenyt követően megnéztük a város nevezetes épületeit. Élményekkel gazdagon tértünk haza.

A verseny résztvevői:

Matematika verseny:               Emődi Balázs és Király Sándor - 2. osztályos tanulók

Biblia ismereti verseny:          Baracsi Áron és Baracsi István - 4. osztályos tanulók

Erdei Vivien és Salánki Regina – 5. osztályos tanulók

Komplex tanulmány verseny:    Szemán László – 3. osztályos,

Bodnár Boglárka, Kálmánczhey Kitti 4. osztályos tanulók

Műveltségi vetélkedő:             Pazonyi Panna 6. a osztályos,

Potyók Sándor 7. osztályos,

Petusák Alexandra 8. osztályos tanulók

Rajz verseny:                           Bodnár Krisztina 8. osztályos tanuló

Felkészítő nevelők: Takács Valéria, Banduláné Moni Enikő, Urbanek Ferencné, Szabóné Zombori Adél, Velkesziné Kézi Valéria, Varga György Imréné, Szabó István, Bakó László

Református verseny képekben