Körzeti kémia verseny

A hagyományokat követve idén is megrendezésre került iskolánkban a körzeti kémia verseny. Igaz, hogy a kémiát kis óraszámban tanítjuk a gyerekeknek, mégis minden évben akadnak olyan vállalkozó tanulók, akik szívesen mérik össze tudásukat más iskolából érkezőkkel. A hetedik évfolyamon 10 tanuló vett részt a versenyen, a nyolcadik évfolyamon pedig 8. A következő eredmények születtek:

7. évfolyam:

I. helyezett: Váradi Torma Alexandra Vasvári Pál Tagintézmény

II. helyezett: Pásztor Andrea Vasvári Pál Tagintézmény

III. helyezett: Kárpáti Adrienn Vasvári Pál Tagintézmény

A hetedikesek versenyén részt vett még: Verdes Nikolett, Potyók Sándor, Zsíros Márton, Szilágyi Mihály, Kukucska Tibor, Balogh Eszter, Erdei Alexandra

8. évfolyam:

I. helyezett: Kiss Roland Újfehértói Református Ált. Isk. és Óvoda

II. helyezett: Fehértói Dávid Újfehértói Református Ált. Isk. és Óvoda

III. helyezett: Barna Krisztina Újfehértói Református Ált. Isk. és Óvoda

A nyolcadikosok versenyén részt vett még: Váradi Miklós, Salánki Szabina, Nyilas Gábor, Veres Dávid, Farkas Máté

Köszönetet mondunk a felkészítőknek Tóthné Simai Ildikó, Tóthné Guba Ibolya tanároknak, akik évről évre szívükön viselik a kémia verseny és a versenyzők sorsát.

A versenyt szervezte és lebonyolította: Tóthné Guba Ibolya

Köszönetet mondok Máténé Major Erzsébet kollégának is, aki a javítási idő alatt filmvetítéssel kötötte le a gyerekeket.