Óvó nénik látogatása az 1. osztályban

Az óvodai ballagás óta az első osztályosok nagyon sokat fejlődtek. Ezt be is bizonyíthatták volt óvó néniknek, hiszen 2013. november 26-án bemutató órán vehettek részt a nevelők.

Elsőként a matematika órán mutatták be megszerzett tudásukat a gyerekek. Ám ez az óra is hagyományosan, a napi kezdő imával és az aznapra szóló tanulságos történettel kezdődött. A matematika órát Kukucskáné Polgári Anita tartotta, aki nagyon sok játékot és versenyfeladatot vitt az órába.

A magyar órát Jakab Józsefné tartotta. Sok játék, mondóka, vers színesítette a foglalkozást. A gyerekek magabiztosan olvasták össze a már megtanult hangokat és bátran szerepeltek a táblánál is. Négy óvó nénitől és öt tanítótól kaptak dicséretet a gyerekek tudásukért.

Köszönet a tanítóknak az eddig elvégzett lelkiismeretes munkáért és az óvodapedagógusoknak az előkészítő munkáért.

Látogatás képekben