Autómentes nap

2013. szeptember 20-án 8. osztályos tanulóinkkal részt vettünk az újfehértói Autómentes Napon. A reggeli gyülekező után fegyelmezetten felbicikliztünk a rendezvény helyszínére. A Mályváskerti Polgárőrség biztosította a balesetmentes közlekedésünket, amit ezúton is megköszönünk nekik.

Polgármester Úr köszöntője után elsősegély bemutatót láthattak a résztvevő diákok az újfehértói mentősök közreműködésével.

Ezután a debreceni Triál Klub tartott látványos, közönségszórakoztató kerékpáros ügyességi és extrém bemutatót, ami nagy sikert aratott a közönség soraiban. Az ügyességi akadálypályát is ki lehetett próbálni, amit a kerékpáros felvonulás követett. Minden résztvevő karszalagot és 0,5 literes ásványvizet kapott ajándékba.

Nagyon jó hangulatban tértünk vissza az iskola falai közé, sok élménnyel gazdagodva.

A gyerekeket Takács Valéria és Tóth Attila kísérte a rendezvényre.

Autómentes nap képekben