Főiskolai hallgató a Refiben

Antal Emese a Debreceni Református Hittudományi Egyetem IV. éves tanító szakos hallgatója, 2022 február 1-jén érkezett hozzánk 8 hetes szakmai gyakorlatának letöltésére.

Kedvességével, közvetlenségével, gyerekszeretetével már az első pillanattól a diákok szívébe lopta magát. Segítőkészségével, a tanító szakmához való hozzáállásával kivívta a pedagógusközösségünk elismerését. Az itt töltött hetek alatt, nemcsak az órák látogatásában, szervezésében és tanításában vett részt, hanem segédkezett a termek dekorálásában, különböző programok megszervezésében és lebonyolításában is. Jókedve, pozitív kisugárzása pedagógusokra, gyerekekre egyaránt nagyon jó hatással volt.

A sikeres zárótanítása után azzal a boldog reménységgel búcsúztunk, hogy hamarosan kolléganőnként láthatjuk viszont.