Csibe tábor

2021. augusztus 16-án és 17-én hagyományteremtő céllal második alkalommal szerveztük meg leendő első osztályos tanulóink számára a Csibetábort, ahol megismerkedtünk egymással, játszottunk és lelkesen készültünk a tanévnyitóra is.

A nyári szünet alatt iskolánk csendes falai vidámsággal teltek meg és a jó hangulat, önfeledt kacagás jellemezte ezeket a napokat. A gyerekek örömmel és boldogan érkeztek meg reggelente. Sokat játszottunk, beszélgettünk, rajzoltunk, énekeltünk, verseket tanultunk és játékos feladatokkal hangolódtunk a tanévkezdésre. Így a gyerekek szeptemberben bátran és izgatottan lépték át az iskola kapuját.

Köszönjük a szülők közreműködését, amellyel támogatták gyermekeik beilleszkedését intézményünkbe.