Körzeti kémia verseny

2020. február 07-én zajlott a Körzeti Kémia verseny az Újfehértói Református Általános Iskola és Óvodában, amelyet minden év február első péntekén rendezünk meg. A 7. évfolyamon 23 tanuló, a 8. évfolyamon 17 tanuló versenyzett.

A 7. és a 8. osztályosok nagyon szépen szerepeltek ezen a megmérettetésen, így a következő eredmények születtek:

7. évfolyam:

I. helyezett: Suga Bíborka – Vasvári Pál Tagintézmény

II. helyezett: Kerékgyártó Tamás – Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda

III. helyezett: Erdei Bianka - Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda

III. helyezett: Mocsár Olivér - Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda

8. évfolyam:

I. helyezett: Karsai Janka – Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda

II. helyezett: Korpai János – Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola

III. helyezett: Pulinka András - Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola

IV. helyezett: Fülöp Anna - Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda

A versenyen részt vettek még:

7. osztály: Fodor Réka, Gombos Bálint, Kovalcsik Marcell, Haraszti Petra, Szántó Emese, Csegény Mihály, Kiss Mirabel, Tóth Melinda, Törő Noémi, Papp Sándor, Ungvári Dorina, Kása István, Kinyik Panna, Szilágyi Flóra, Patai Ádám, Svank Odett, Svank Nikolett, Simon Szabolcs.

8. osztály: Sárosi Réka, Magyar Zétény, Horváth Bence, Maros Adél Anita, Bodnár Boglárka, Horváth Judit, Balogh Attila, Vékony Krisztina, Szücs Zsófia, Lovas Krisztina.

Gratulálunk a versenyző gyerekeknek és a felkészítő nevelőknek.

Szervező nevelő: Tóthné Guba Ibolya