Kája Mihály közlekedési verseny

2018. április 25-én az Erkel Ferenc Általános Iskola Tagintézményében megrendezésre került az immár hagyománnyá vált városi Kája Mihály Közlekedési verseny, ahol iskolánk tanulói is részt vettek.

Két csapat is megmérette magát, az 5-6. osztályosok és a 7-8. osztályosok korcsoportjában. A csapatok először egy elméleti KRESZ-TESZTET töltöttek ki közösen. Utána következett az ügyességi verseny. Itt már nem csak az elméleti tudás számított hanem, hogy bizonyos akadály helyzetekben, hogyan tudnak kerékpárjukkal ügyesen, szabályokat betartva kerékpározni.

Nagy küzdelemmel és jó hangulattal mentek végig a pályán a gyerekek. Az elméleti és gyakorlati pontok összeadása után az 5.-6. osztályos tanulóink csapata a III. helyezést, a 7-8. osztályosok csapata IV. a helyezést szerezte meg.

Versenyző tanulóink:

5. osztály: Árva György Ádám, Király Fruzsina, Klokk Tímea, Simon Szabolcs, Tóth Melinda

6. osztály: Csorvási Eszter, Fülöp Anna, Király Sándor, Maros Adél, Vékony Krisztina

7. osztály: Fehértói Dorina, Jánosi Miklós, Kiss Márkó, Mocsár Achilles, Szücs Barbara

8. osztály: Baracsi Áron, Bodnár Dorina, Repák Máté, Szilágyi Péter, Szücs József

Nagyon jól éreztük magunkat ezen a napon. Reméljük jövőre is részt vehetünk a rendezvényen.

Felkészítő és kísérő nevelők: Váradiné Varga Ildikó, Tóth Attila