K&H Vigyázz, Kész, Pénz! pénzügyi vetélkedő

A K&H Csoport több módon is aktívan tesz a pénzügyi ismeretek széleskörű terjesztéséért. Különösen fontosnak tekinti, hogy a felnövekvő generáció tagjai mielőbb elsajátítsák az alapvető pénzügyi ismereteket annak érdekében, hogy felnőttként jobban eligazodjanak a pénz világában, tudatos döntéseket hozzanak, és ez által is teljesebb életet élhessenek.

A K&H Csoport által hetedik alkalommal meghirdetett K&H Vigyázz, Kész, Pénz! pénzügyi vetélkedő célja a gyerekek pénzügyi ismereteinek bővítése, amely versenyen az Újfehértói Református Általános Iskola diákjai is indultak négy csapattal.

A második fordulóba bejutott az iskola ÖTÖS BANK csapata: Horváth Judit, Istenes Fanni, Kanalas Dzsenifer, Losonczi Fanni, Vékony Krisztina (5. osztályos tanulók); akik ott is nagyon szép teljesítményt nyújtottak. Az idei sikereken fellelkesedve, reméljük, hogy a következő tanévben sikerül bejutnunk a regionális döntőbe is.

Gratulálunk a lelkes ÖTÖS Bank Csapatnak!

Felkészítő tanár Máténé Major Erzsébet