Mazsi Matekverseny

2015. május 08-án iskolánk 4 tanulója vett részt a hajdúböszörményi Baltazár Dezső Református Általános Iskola által meghirdetett Mazsi Matekversenyen.

Ezen a versenyen csak 2. osztályos tanulók vehetnek részt, akik párokban dolgoznak. Ebben a tanévben Kerékgyártó Tamás – Tóth Melinda és Patai Ádám István – Szemán Balázs Tamás mérte össze tudását más iskolák tanulóival.

A verseny megkezdése előtt részt vehettek egy szeretetvendégségen, majd egy rövid áhítaton. Tiszteletes Úr mindenkinek sok sikert, eredményekben gazdag, kellemes napot kívánt.

A feladatalap kitöltésére 60 perc állt rendelkezésre. Mindegyik feladat nagyon jó számolási, megfigyelő és logikai képességet igényelt. Tanulóink képességeiknek megfelelően igyekeztek a feladatokat megoldani. Helyezést ugyan nem értek el, de élményekkel gazdagon tértek haza, és ami a legfontosabb, nagyon sokat tanultak.

Felkészítő nevelő: Kukucskáné Polgári Anita