Tokaji kirándulás

Iskolánk két tanulója kiemelkedő zongora tanulmányaik jutalmaként részt vettek a Művészeti Iskola által szervezett tokaji kiránduláson 2013. szeptember 20-án.

Pazonyi Panna és Cserkuti Noémi 6. a osztályos tanulók beszámolója alapján elsődleges úti céljuk Tokaj volt, ahol először hegyet mászott a kiránduló csapat.

A kimerítő túrázást tiszai hajókirándulás követte. A finom ebéd után a Tokaji Általános Iskola tanulóinak produkcióit tekinthették meg. Hallgathattak citerázást, zongorajátékot, csengőzenekart. Végül a helyi néptánccsoport műsorát nézhették meg.

A délután további részében a gyerekek ellátogattak egy zsinagógába, fagyiztak. Nem is lenne igazi a tokaji kirándulás, ha nem járhattak volna be egy szőlőbirtokot, ahol borházban is jártak és mustot is ihattak a gyerek.

Ezúton köszönjük meg Daróczi Sándorné Nati néni és Daróczi Sándor szervező munkáját.

Tokaji kirándulás képekben