Nyírbátorban versenyeztünk

2014. február 19-én a Nyírbátori Református Általános Iskolában mesemondó – és szövegértési versenyen vettek részt tanulóink.

A szeretet teljes fogadtatást követően, a színpadra kiálló mesemondók szebbnél szebb, tanulságosnál tanulságosabb történetekkel varázsolták el a közönséget.

Intézményünkből Karsai Janka 2. osztályost tanuló az I. helyezést érte el korcsoportjában.

A verseny további résztvevői:

Baracsi István, Bodnár Boglárka, Emődi Balázs, Kerékgyártó Tamás, Király Fruzsina, Király Sándor, Kovács Nikolett, Rácz István, Törő Rita,

Szövegértési versenyen is megmérettették magukat tanulóink ezen a napon. A feladatlapok javítása később történik meg, az eredményekről majd értesítik iskolánkat.

A verseny eredménye

A szövegértési verseny résztvevői:

Bodnár Dorina, Farkas Dorina, Farkas Ferenc, Kálmánchey Réka, Petrus Zsanett, Potyók Sándor, Szabó Zsolt, Zoltai Diána

Felkészítő nevelők: Jakab Józsefné, Baracsiné Lakatos Margit, Velkesziné Kézi Valéria

Egy nappal később, 2014. február 20-án természetismereti TOTÓ versenyen is részt vettek tanulóink. A feladatlapok javítása és az értékelés itt is később történik.

Versenyző tanulók:

Bodnár Dorina, Pogácsás Petra, Zsiros Angéla, Zsiros Barbara, Zoltai Diána, Csorvási Andrea, Ládi Beatrix, Pazonyi Panna, Tóth Barna, Tóth Nándor, Szabó Zsolt.

Felkészítő nevelő: Szabó István

Gratulálunk minden szereplőnek és felkészítő nevelőnek!