Jézus élete rajzverseny

Lassan hagyománnyá válik, hogy iskolánk tanulói részt vesznek a „Jézus élete” rajzpályázaton, amit a Kárpát-medencei református általános iskolák tanulói között hirdettek meg.

A versenyt a budapesti Szenczi Molnár Albert Református Általános Iskola és a Református Pedagógiai Intézet szervezte.

A gyerekeknek több téma közül lehetett választani: Angyali üdvözlet, Jézus megkeresztelkedése, a vihar lecsendesítése.

A versenyre összesen 75 iskola küldött be pályaművet. A beérkezett 947 alkotás közül 34 tanuló részesült díjazásban. A 34 díjazott alkotáson kívül még 100 művet állítanak ki.

Iskolánkból Karikó Tamás 5. osztályos tanuló III. helyezést ért el.

Az ünnepélyes díjkiosztóra és a kiállítás megnyitójára a Szenczi Molnár Albert Református

Általános Iskolában kerül sor. A díjkiosztó várható ideje 2022. február.

A versenyre az alábbi tanulók rajzait küldtük el:

3. évfolyam: Ráczkövi Regina, Papp Enikő, Kovács Petra, Váradi Brigitta, Kanalas Gabriella, Derzsi Laura

4. évfolyam: Barabás Vanda, Cserkuti Zsanett, Balogh Kitti, Horváth Viktória, Tóth Boglárka

5. évfolyam: Karikó Tamás, Káté Attila

6. évfolyam: Jónás Fruzsina