Tankönyvosztás

A tankönyvosztással kapcsolatban a következőkről tájékoztatom a tisztelt Szülőket:

• normatív kedvezmény igénybevételére jogosult az a tanuló, aki:

a) tartósan beteg,

b)  a szakértői bizottság szakértői véleménye alapján mozgásszervi, érzékszervi, értelmi vagy beszédfogyatékos, több fogyatékosság együttes előfordulása esetén halmozottan fogyatékos, autizmus spektrum zavarral vagy egyéb pszichés fejlődési zavarral (súlyos tanulási, figyelem- vagy magatartásszabályozási zavarral) küzd,

c)  három vagy több kiskorú, vagy eltartott gyermeket nevelő családban él,

d)  nagykorú és saját jogán iskoláztatási támogatásra jogosult,

e)  rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesül, vagy

f)  a gyermekvédelmi gondoskodás keretében nevelésbe vett vagy utógondozói ellátásban részesül

Kérjük, a jogosultságokat igazoló papírokat hozzák magukkal a szülők!

• az 1-3. évfolyamon minden tanuló ingyenesen kapja a tankönyvet
  • aki nem jogosult ingyenes tankönyvellátásra, a befizetéshez szükséges csekket 2015. augusztus 28-án 8-12 óra között a gazdasági irodán veheti át.

A csekket kérjük befizetni és 2015. augusztus 31-én a tankönyvosztáskor bemutatás ellenében tudjuk a könyveket kiosztani.

Amennyiben nem érkeznek meg a csekkek augusztus 28-ig, azt az iskola honlapján augusztus 27-én jelezzük. Kérem, hogy a honlapon megjelenő információkat kövessék figyelemmel.

Tankönyvosztás időpontja: 2015. augusztus 31. 1400-1700,

az iskola tornaterme