Városi atlétika verseny

Iskolánk sportban ügyeskedő tanulói részt vettek az ÚÁMIPSZ Erkel Ferenc Tagintézménye által megrendezett Városi Atlétika versenyen.

Szép, napsütéses időben mérték össze sportbéli tudásukat a gyerekek a város más iskoláinak tanulóival.

Így intézményünk egyik csapata összesítés után a II. helyezést szerezte meg a III. korcsoport versenyében.

A csapat tagjai Papp Diána 5. a osztályos, Tószegi Dóra 5. a osztályos, Szemán Ákos 5. a osztályos, Balogh Ferenc 5. b osztályos, Dankó Róbert 6. osztályos és Szűcs Ildikó 6. osztályos tanulók voltak.

Másik csapatunk pedig III. helyezett lett.

A csapat tagjai voltak: Kis János 5. a osztályos, Nagy Zsolt 5. a osztályos, Korsoveczki Dorina 5. a osztályos, Nyikita Ferenc 5. b osztályos, Bodnár Dorina 5. b osztályos és Zoltai Diána 5. b osztályos tanulók.

Felkészítő nevelőjük: Hegedüs Viktória

Gratulálunk a szép eredményhez!