A húsvétváró hét hírei

Évek óta hagyomány iskolánkban, hogy diákjainknak megrendezzük a húsvétváró hetet. Kettős örömmel vártuk mindnyájan. Egyrészt, mert színes, érdekes napi programokban volt részünk, másrészt ezt a hetet mindig a rövid, de nagyon várt tavaszi szünet követi.

Március 22. (péntek) volt a húsvéti képeslaptervező-verseny képeslapjainak leadási határideje. Sok, változatos technikával készült csodaszép rajzzal pályáztak diákjaink.

A zsűri döntése alapján a következő helyezések születtek:

1. osztály – I. helyezett: Karsai Janka

Különdíj: Törő Rita

2. osztály – I. helyezett: Szabó Ádám

Különdíj: Nagy Enikő, Bulátkó Cintia

3. osztály – I. helyezett: Varga Gergő

4. osztály – I. helyezett: Salánki Regina

Különdíj: Verdes Virág

Március 25-én rendeztük a „nyusziváltót”, ahol jó hangulatban versenyeztek az osztályok csapatai. Az izgalmas verseny eredménye a következő lett:

I. helyezett – 4. osztály

II. helyezett – 3. osztály

III. helyezett – 2. osztály

IV. helyezett – 1. osztály

A versenyt szervezte és lebonyolította: Hegedüs Viktória és Takács Valéria.

Március 27-én (szerdán) került sor a fiúk szavalóversenyére, ahol locsolóverseket hallhattunk.

A zsűri a vidám, hangulatos, ritkán hallott verseket és a bátor kiállást díjazta.

Így minden résztvevő valamilyen jutalmazásban részesült.

A három nap alatt húsvéti vásárt is tartottunk, ahol a szülők és pedagógusok által készített ajándékokat, dísztárgyakat, pizzát, sült krumplit és ezernyi apró érdekességet lehetett megvásárolni.

Ezúton is köszönjük a szülők, szervezők és a nevelők munkáját!