Farsangi focikupa

Iskolánk 2013. február 20-án rendezte a „Farsangi Focikupát”.  Tanulóink nagy lelkesedéssel készültek a megmérettetésre. Vendégeink az Újfehértói ÁMIPSZ Vasvári Pál Általános Iskolai Tagintézmény és Erkel Ferenc Általános Iskolai Tagintézmény tanulói voltak. A fiúk teljes erőbedobással, sportszerűen küzdöttek a győzelemért.

Példa értékű volt kitartásuk. A szurkolók zajában az edzők utasításai is alig voltak hallhatóak.

A nézők között köszönthettük Nagytiszteletű Baracsi István református lelkipásztor urat, és a vendégiskolák igazgatónőjét, Béres Józsefnét is.

A díjakat Nagytiszteletű Baracsi István lelkipásztor adta át. Csikesz Sándor református lelkészt, a Debreceni Egyetem teológiai professzorát és egyetemi tanárát idézte: „Nem a mindenáron való győzelem a fontos, hanem az, hogy megnehezítsük az ellenfél győzelmét.”

Eredmények

I. helyezett: Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda

Baraksó Bálint, Balázs Arnold, Dankó Gergő, Maczelka Roland, Verdes István, Sándor Máté, Szemán Ákos, Papi Dávid, Papp Ákos Sándor, Dankó Róbert

Edző: Tóth János