Bábfesztivál

Az Újfehértói Református Általános Iskola és Óvoda „Csiribiri” bábcsoportja 2013. június 7-8-án részt vett Egerben a XX. Országos Bábfesztiválon, ahová megyénkből egyedüli csapatként jutott be. A bábfesztiválon a bábcsoport 20 résztvevőből arany minősítést kapott.

A versenyen a Tojásmese című darabot mutatták be, amivel nagy sikert arattak. A csoport már hónapokkal korábban megkezdte próbáit. Alsó és felső tagozatos gyerekek egyaránt részt vettek a fellépésen.

A nyolcadik osztályosok ezt a díjat általános iskolai tanulmányaik méltó befejezésnek tekintik.

A csoport tagjai: Farkas Fanni, Farkas Ferenc, Fehér Anett, Fehértói Nikolett, Jánosi Katalin, Kardos Andrea, Kőműves Mariann, Maczelka Roland, Petrus Zsanett, Rácz Petra, Salánki Regina, Sándor Alexandra, Szabó Adrienn, Szilágyi Veronika, Tahóczki Ildikó, Tóth Anita, Verdes Virág, Zoltai Alexandra

A csoport vezetője: Jakab Józsefné.

Gratulálunk nekik.

Bábfesztivál képekben